Document

Скачать OrganicHelper

 

Як завантажити додаток OrganicHelper

OrganicHelper – спеціальний мобільний додаток, який допомагає агрономам, фермерам і великим компаніям займатися органічним землеробством. Це сучасний напрям розвитку сільського господарства, завдяки якому можна отримати більший урожай за мінімальних затрат, виростити екологічно чисті продукти та зберегти родючість ґрунту.
На єдиному інформаційному майданчику можна знайти всі дані, необхідні для вирощування культурних рослин без використання хімікатів і глибинної обробки ґрунту. OrganicHelper стане надійним партнером для швидкого вирішення наявних викликів. Усю інформацію класифіковано за культурами для зручного пошуку. Щоб мати змогу отримувати нові знання та практикувати свої навички з органічного землеробства, пропонуємо вам завантажити додаток для агронома.

Які можливості ви отримаєте в разі завантаження додатка OrganicHelper

Спеціальний додаток на мобільному пристрої надає доступ до актуальної інформації з таких питань щодо екологічного землеробства:
  • органічні добрива та засоби захисту рослин (препарати для боротьби з хворобами та шкідниками);
  • система вирощування культурних рослин для отримання високого врожаю без застосування пестицидів і хімічних добрив;
  • пошук надійних партнерів для співпраці та потенційних споживачів продукції;
  • моделювання загроз та отримання рішення проблеми від досвідчених фахівців.
Ми розробили каталог органічних добрив і засобів захисту рослин від провідних виробників, який полегшує вибір завдяки наочній презентації товару та повному опису його дії. У переліку наведено всі зареєстровані препарати, які класифіковано за культурами. Щоб отримати повний доступ до каталогу продукції, необхідно завантажити додаток для сільського господарства на свій мобільний телефон.
Наша програма дає змогу отримати відповіді на запитання від досвідчених спеціалістів у галузі природного землеробства. З нами співпрацюють сучасні компанії, які надають професійні послуги з супроводу органічного вирощування культурних рослин. Зв’язатися з їх представниками можна за допомогою нашого додатка. Беріть участь у форумах та освітніх заходах, щоб завжди володіти актуальною інформацією в аграрній галузі.
За допомогою нашого додатка можна зберігати, передавати та консолідувати документи, розробляти презентації в сучасній digital технології, встановити дієвий канал комунікації з партнерами та клієнтами. Програма має всі необхідні інструменти для роботи персоналу. Ми розробили зручний інформаційний майданчик, на якому можна вигідно презентувати свою компанію та продукцію. Послуга «Компанії поруч» дозволяє знайти потрібну організацію або місце продажу товару на карті місцевості.
Щоб спланувати необхідні заходи для вирощування культурних рослин і визначити, які препарати можуть бути корисними, використовуйте моделювання ситуацій та можливих проблем, щоб бути готовими до будь-якої несподіванки.

На який пристрій можна завантажити OrganicHelper

Мобільний додаток OrganicHelper призначений для використання на смартфонах різних моделей. Ви можете завантажити додаток для фермера безкоштовно на свій мобільний телефон з операційною системою Android та IOS для необмеженого доступу до необхідної інформації та постійного корпоративного зв’язку. Щоб зробити це, необхідно знайти OrganicHelper на Google Play і AppStore. Вдосконалюйте свою професійну діяльність разом з іншими фахівцями за допомогою зручного та надійного додатка OrganicHelper.
Для партнеров и СМИ: info@agrolambo.com